SERIA PREMIUM +28cm


Materac Premium 28
PREMIUM PLUS 27-28CM !!
PREMIUM PLUS 27-28CM !!

 

             Materace serii Premium+28cm  to najlepszy wybór dla osób ceniących niezwykle komfortowe materace , przyjemne uczucie otulania jest tutaj wyjątkowo odczuwalne dzięki bardzo grubej warstwie pianki visco 55kg/m3 aż 10cm ,z kolei aby całość zatrzymała nasze ciało przed nadmiernym zapadaniem się zastosowano gruby 16cm rdzeń z pianki HR o gestości 40 i 35 kg/m3 . 

 

 

                Materace do spania Premium 28 obszytę są w wentylujący pokrowiec Clima 3D zastosowano w nim zamek rozdzielczy ,aby łatwiej móc ściagnać samą górną cześć do prania w temp do 40 stopni.  

 

 

              Materac piankowy jak każdy z oferty Art-Medic posiada możliwość regulacji twardości , dzięki temu że pianka visco nie jest przyklejona do podstawy materaca , a z kolei sama podstawa składa się z dwóch pianek o różnych stopniach twardości . Sami decydujemy czy piankę visco ułożymy na twardszej bądz bardziej miekkiej stronie rdzenia z pianki Kaultshaum . 

 

 

            Jest to bardzo dobry materac na kręgosłup , bardzo gruby i trwały oferowany w przystępnej cenie producenta , warto zestawić go z innymi propozycjami na rynku na tle których okazuje się najlepszym wyborem . Dzięki swojej wysokości świetnie sprawdzi się do niskich ram łóżek lub może poprostu zostać umieszczony na stelażu elastycznym z nóżkami . 

 

 

              

 

 

 ZAPRASZAMY DO NASZEGO NOWEGO SKLEPU INTERNETOWEGO 

 

tutaj kupisz materac Premium 28

 

 

 

  Raty 0% do 10 rat !

 

 

 

 

szybkie realizacje od 6-DO 16dni

 

biuro@materace-viscotherapy.pl  

 

 INFOLINIA 601-834-387