Materac Supremevisco 85kg/m3


Pianka profilowana masująca 0
Visco 85kg/m3
Visco 85kg/m3

 

 

 

 

Wprowadziliśmy absolutną nowość

 

 

Materace Supernatural 85kg/m3  !

 

           Materace serii Supernatural charakteryzują się niezwykła trwałością dzięki zastosowanej w nich rewolucyjnej pianki termo elastycznej o gęstości powyżej 80kg/m3 ,dzięki temu nasze materace do spania doskonale podpierają kręgosłup i nie pozwalają na nadmierne zapadanie się ciała w głąb materaca .

 

          Warto zwrócić rownież uwagę na zastosowany rdzeń materaca wykonany z pianki HR kaultshaum o wysokiej gęstości 40kg/m3 , dzięki czemu trwałość  i wysoka wygoda snu na  materacu trwa nawet kilkanaście lat ! 

 

          Wszystkie nasze materace posiadają regulację twardości, na zdjęciu przekroju materaca piankowego widzimy podstawę podzieloną na dwa kolory . Każdy kolor to inna twardość ,a więc możemy zdecydować czy pianka visco ułożona jest na twardszej bądz bardziej miękkiej stronie rdzenia HR . Gwarantuje to niskie ryzyko nie trafienia w odpowiednią twardość ,aczkolwiek firma Art-Medic gwarantuje darmową wymianę jeśki zajdzie taka potrzeba .Dbamy o Państwa bezpieczeństwo i gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych wyrobów. 

 

            Do niedawna materace o tak wysokich parametrach osiagały zaporowe ceny zakupu , jednak oferta bezposrednio od producenta Art-Medic otwiera możliwość posiadania materacy premium praktycznie dla każdego , zachęcamy poniżej do zapoznania się z oferta sklepu internetowego .

 

 

KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyć ceny

 

nasz nowy sklep internetowy

 

www.materace-viscotherapy.pl

 

 

SupremeVisco 22cm

Materace Supremevisco

 

 

           Występują w dwóch wariantach wysokości  22cm oraz 26 cm (patrz foto przekrojów)  , jedyna róznica między nimi to tylko grubość rdzenia 13cm lub 16cm co oczywiście przekłada się proporcjonalnie na wyższą trwałość wyrobu. Warto jednak nadmienić ,iż osoby ważące do 80 kg  w pełni zadowolą się niższą opcją . Osoby ważące powyzej 100kg powinny kierować swój wybór na materac o grubości 26cm .